KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14519015
nr 1451 9015
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Bubbles". Signerad, numrerad 34/100, Tryck på duk. Bildmått: 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 61x48 cm, oramat löst blad
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:51:24
25/2 23:16:37